ΑΡΤΕΜΙΣ - Γ.Σ.ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 56 - 50

20141122 151439

20141122 135605

20141122 134313

Ήττα με σκορ 56 - 50 για το παιδικό μας τμήμα στο κλειστό γήπεδο Σπάτων για την 9η αγωνιστική του 13ου ομίλου του πρωταθλήματος ΕΣΚΑ.

Καθ'όλη την διάρκεια της αναμέτρησης, οι δύο ομάδες ήταν πολύ κοντά στο σκορ, με αποτέλεσμα οι θεατές να παρακολουθήσουν μια πολύ

ενδιαφέρουσα αναμέτρηση. Μάλιστα 3 λεπτά πριν το τέλος του αγώνα, η διαφορά ήταν στο ένα καλάθι. Λάθη και πολλά φάουλ μαζεμένα στην

4η περίοδο έκαναν την διαφορά και έδωσαν την νίκη στην ομάδα της Αρτέμιδας. Από τα λάθη όμως μαθαίνουμε. Βελτιωνόμαστε. Τις επόμενες

ημέρες θα υπάρξει και προβολή του αγώνος, για να δούμε καλύτερα τα λάθη μας και να μην τα ξανακάνουμε. Παρ'όλα αυτά, ήταν μια πάρα

πολύ καλή προσπάθεια από όλους (προπονητή και παίκτες). Δίνουμε συγχαρητήρια στην Άρτεμις και τους ευχόμαστε καλή συνέχεια στον 2ο γύρο.

Η σύνθεση της ομάδας μας ήταν η εξής: Μπαρμπαρούτσης 15, Δημητρακόπουλος 1, Γιάκας- Σκλιάς 9,Ξυνός 1, Αναστασόπουλος, Τατούλης,